18 Odchudzanie Świat Walczy I Jak Je Przezwyciężyć

18 Odchudzanie Świat Walczy I Jak Je Przezwyciężyć

Co wiesz na temat odchudzania? Lub że nie wiesz o utratę wagi? W dzisiejszym społeczeństwie mamy zupełnie zasypane porady odchudzania na każdym kroku! Uwierz mi, można rozwiązać problem. Ale on nie będzie z produktami lub zapłacić komuś, aby ułatwić dla ciebie. Byłem najgorszy z najgorszych, pełna nieudacznikiem w ciągu 25 lat, beznadziejnie uzależnieni od jedzenia. Ale miałem szczęście i nauczyli się, jak zmienić ten stan rzeczy. W moim ostatnim blogu mówiłem o niektórych z tego co się dowiedziałem, że mnie uratowałeś. Jednak pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zrezygnować z idei, że coś przyjdzie, co pozwoli ci uniknąć nauczyć się kontrolować swoje jedzenie jest tak, że nie jesz więcej kalorii niż potrzebujesz. Nasz ciężar ciała-to pytanie termodynamiki i bilansu energetycznego.
Jeść więcej kalorii niż potrzebujesz, i przyrost masy ciała. Jedz mniej, niż trzeba, i można go stracić. Aby to zrobić wystarczy, i stracisz tyle, ile chcesz. Rozwijać nawyki, gdzie jesz odpowiednią ilość i nigdy więcej nie mają problemów z wagą.

Najlepiej, metody te wykorzystują mono-lub Bi-приполюсную częstotliwości radiowej, usg, próżnia, niski poziom technologii laserowej, itp.
, aby dokręcić skórę i stopić tłuszcz. Maszyny te są skuteczne w takim stopniu, ale dla najlepszych i trwałych rezultatów zaleca się trzymać zdrowego odżywiania, szablon ćwiczenia i utrzymać dobry poziom nawilżenia.

Podczas korzystania z tych gadżetów nie dopuścić do świeżego powietrza, aby osiągnąć w tej dziedzinie i konieczności długich sesji takiego leczenia mogą stać się przyczyną trądziku i trądziku. Ponadto bezpośredni kontakt z wysoką temperaturą rozwija się poparzenia skóry i ciepła wstrząsy.

Oto jak to działa: wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć to, aby dodać zdrowy wybór, aby to, co już jeść.
Przed tym, jak zagłębić się w coś, co bardzo chcesz jeść, to z niektórych włókien naturalnych w nim - najlepiej, jabłko - bo w całej literaturze medycznej, jeden składnik żywności związane z utratą masy ciała jest włókno, zużycie powód błonnik pomaga nam kontrolować naszą wagę, co wypełnia żołądek, ale daje mało kalorii, ponieważ błonnik jest, w przeważającej części, nie coś, co możemy strawić. To również spowalnia trawienie pokarmu, tak, że można zrobić powolny i stały źródło glukozy bez zjeżdżalnie cukru we krwi wariatów i pragnienia, które następują.

odchudzanie odchudzanie dieta

Ciężar był częstym temat z moją mamą i babcią. Mówili o diecie regularnie i gdy wszyscy członkowie rodziny, z wyjątkiem ojca miały nadwagę lub otyłość. Moja kariera diety rozpoczęła się w szóstej klasie, kiedy moja mama i ja zaczęliśmy używać cukierki-karmelki, aby być spożywane z filiżanką gorącej wody lub herbaty na pół godziny przed posiłkiem dla apetytu, zahamowanie. Ja liczyłam kalorie i spędzali lato w obozie; raz w szkole wznowiono, wydałem pieniądze na opiekę kukurydzą i orzechami lub sznurku ziemniaków ze szkolnego automatu i robili częste przystanki w aptece słodycze i lody czekoladowe z piersi Królowej na drogę do domu ze szkoły.

Nowe badania z roku z niemieckiego centrum badawczego chemii żywności pokazuje, że po prostu pachnące oliwą z oliwek może pomóc ograniczyć spożycie kalorii. Oficery śledczy porównywali wpływ czterech różnych tłuszczu (smalec, masło, oliwa z oliwek i olej rzepakowy) na uczucia sytości poprzez wzbogacenie jogurtu z jednym z czterech tłuszcze. Grupa ludzi, którzy spożywali jogurt wzbogacony oliwą z oliwek, nastąpił największy wzrost we krwi poziomu serotoniny, hormonu związanego z sytości. Są one również zmniejszyły swoje normalne większość kalorii dni, aby zrekompensować dodatkową dzienną jogurtu, wzbogacony oliwą z oliwek, co nie pozwala im przybierać na wadze. Dwie aromatycznych w oliwie z oliwek, jak się uważa, jest odpowiedzialny za ten efekt utraty wagi, i jedno z tych połączeń, гексанал, jak mówią, przypominają zapach świeżo skoszonej trawy.